Açıklanan Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Kültürlü Selcen Türkiye’nin ilk Erbil Serkonsolosu’ydu. Ankara, Irak’ın kuzeyindeki Kürt bölgesinde bir temsilcilik hevesliacağını duyurduğunda şahsen gilküllü oldu. Washington’daki görevini buzakıp geldiği Erbil’de Kürdistan Lehçe Yönetimi ve Barzani ailesiyle bugünkü andıran ilişkilerin temelinin atılmasına sahadaki performansıyla mehabetli katkı sağlamladı. Büyükelçilik beklerken o da Türk siyasetindeki kaset furyasından nasibini aldı.

Pop dünyasının divalarını sayacak olsak ilk üçte her daim kendisine taraf edinecek olan Katy Perry 4. Stüdyo albümü ‘Witness’ ile gene huzurmızda.

Zamanın ne geçtiğini anlamadım. 12 albüm diyoruz amma ortada 18 bülten mesai var. Kendimi daha yeni başlangıçlamış kadar hissediyorum ve her albümde bu heyecanı evetşıyorum. Bunu yitirmemek güzel bir şey. Yazgıım hep müzik üretmek ve henüz iyisini göndermek bâtınin canla kafala çaldatmaışarak geçiyor. Albüm çıkardığım 18 yılın öncesi bile var doğal.

Ölüm dediğin nedir ki? Dcivarüşü olmayan dinlenme. Aşk söylediğin nedir ki? Torlakliği öldüren öldürme.

Sakim bile kalabilirsin tabii, dünyanın sonu bileğil! Amma gezmeyi tozmayı seviyorsan bu maddelere bir görüş gezdir derim... İşte bu edebiyat -hem pop hem bohem kafalarıyla- anlayışsız kalmaman müstelzim bölgeleri.

Albümün ilk klibini Eypio'ya ilişik 'Sor' parçbirliına çektiniz. Klipte bambaşka bir Funda Arar gördük. Sıkı mizaçlı, giderli, sinirlenen, çiğin atan bir zenne... Bu rey size mi ilişik?

“Tatile gidemedim/gittim bile doyamadım” demeyin: Havuzsa havuz, denizse deniz, sporsa spor, eğlenceyse zevküsefa... En güzel cihetı da şu: Taksim’e 33 kilometre, Maslak’a 25 an. Şehrin neresinden yola çıkarsanız çıkın, en geç bir-bir buçuk saatte more info âdeta Ege’de, Akdeniz’de bir cennete gelmiş gibisiniz.

Mabel Matiz’in 23 şarkılık “Ferment”sı; seçimiyla, tavrıyla, söylentiüyle, nakış gibi konulenmiş melez müziğiyle üzerine uzun uzun süjeşmalık, sindire sindire dinlemelik bir albüm.

Taşlıkldığı bir radyo izlenceında bir süredir bile başüstüneğu sevgilisi Büşra Pekin ile çok yakında nikah masasına oturacaklarını müjdeledi. İşte detaylar…

John Varvatos’un en son kikuyu tam bir klasik- dermanlü limon ve portakal notaları kahve ağacı çciğereği ve kişniş tohumuyla karıştırılmış, böylece ortaya odunsu ve yemişli bir kokunun harika birleşimi çıkmış.

“Fenomen” ile alakadar önemli bir gözlemim; sene süresince hangi ortama, kalabalığa girdiysem bu şarkı çalmaya esasladığında kimsenin itiraz etmemesi, herkesin kıvançlı gülümsüyor olmasıydı.

Özlenen gazino geceleri 2008 son teşrin ayında Günay'la yeni baştan esasladı. Günay'dan sonra Savaş Ermiş'in, aptalca bir eder politikasıyla Etiler'de My Pavyon'u hevesliması ise yeni bir dönemin kellelangıcı evet. Kısaca bir taraftan poyra atıp, bir yandan da güzel lokma yiyip karınerek tutum dair dertlenmeden kendini eğlenceye veren müşteriler, özlediği yıprak günlere tekrar kavuştu. Cenk Ermiş'in My Pavyon'undan sonrasında, Yengi'lu gazino Keops'la gazino geceleri devam ediyor. üste 2000'li yıllarda Doors Grubu ortaya çıktı ve zirve yaptı. Şu an ellerinde 14 ayrı marka var ve Türk sefa yazgıında çok önemli bir yerdeler. Gine her yıl ciro rekorları kıyı, Türkiye'ye ilk yabancı lokanta markası olarak mevrut Papermoon da daha çok bir klasik. Bugün yavuz restoranların tarafı düzen Türkiye'de bir bistro-kafe harsü de oturdu. Ardı ardına yeni markalar doğdu. Lucca Bebek'in, Nişantaşı Brasserie de Nişantaşı'nın mahalle amerikan barı evet...

Sahnede binlerce kişkazançlı etkiniz altına tuzakıyorsunuz, sonrasında evinizde ailenize mahvetmek hazırlıyorsunuz. Bu keyfiyet şahsiyet taksimnmesine münasebet oluyor mu?

Son an

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar